Dodatkowe informacje - taxi bagażówka

 

Jak zamówić transport lub przeprowadzkę?

W celu zamówienia transportu lub przeprowadzki, zapraszamy do kontaku z centralą telefonicznie lub emailowo, lub poprzez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.

Zamówienie bagażówki (12m3) lub kontenera (20m3) można złożyć tego samego dnia lub dzień wcześniej, a samochód typu meblowóz (36-40m3) należy zamówić z 3-5 dniowym wyprzedzeniem.

Nasi dyspozytorzy doradzą, które auto wybrać i jak liczna ekipa przeprowadzkowa będzie potrzebna w konkretnej sytuacji. Państwo wybierają wygodny dla siebie termin i godzinę.

    

Centrala jest czynna od pon-pt 08.00-19.00, w soboty 09.00-16.00. Telefon: 795 802 311

 

Przeprowadzki kompleksowe:

W ramach przeprowadzki kompleksowej oprócz transprtu mebli, oferujemy usługi pakowania, dostarczenia materiałów (kartonów, worków, folii bąbelkowej i stretchowej), demontażu, montażu mebli. Podłączymy pralkę, lodówkę i zmywarkę. Zmontujemy meble w nowym mieszkaniu. Zabezpieczymy delikatne meble i rzeczy przed transportem.

 

Przeprowadzka ekonomiczna:

W wariancie ekonomicznym Państwo samodzielnie pakują swoje rzeczy i przygotowują je do przeprowadzki, nasza ekipa zajmuje się wyniesieniem, wniesieniem i transportem.

 

Przeprowadzka minimalna:

W najtańszym wariancie przeprowadzki, podstawiamy na miejsce wyłącznie auto wraz z kierowcą. Państwo samodzielnie pakują swoje rzeczy, oraz zajmują się załadunkiem i rozładunkiem. Kierowca pomaga zabezpieczyć rzeczy w samochodzie i dokonuje przewozu.

 

CENNIK:

Ceny usługi można samodzielnie oszacować w zakładce cennik. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z dyspozytorami. Usługi ponadnormatywne są wyceniane indywidualnie, a praca w niedziele oraz święta jest wykonywana za dopłatą +30% do standardowych cen. 

Zapraszamy! Taxi Bagazowka.pl

Liczba odwiedzin dzisiaj: .

Taxi Bagażowe, Przeprowadzki © 2014 | Szablon: W3L | Wykonanie: pozycjonowanie